Қабылдау бөлмесі+7 (7182) 61-81-65
Қабылдау бөлмесі+7 (7182) 61-81-65

Сайттың аналитикасы

  • Бүгін
    35
  • Кеше
    285

Жаңалықтар мұрағаты

Оқытушылар

«Естественные науки» (Химия, биология, география, математика, информатика, физика) Пәндік циклдық комиссия
Согумбаева Асем Болатбековна -  
төрағасы
Абилова Хабиба Жекеновна
Кабышева Салтанат Актаевна
Кузайр Меруерт 
Портяник Тамара Вагинаковна
Саганаева Риза Сарсенбаевна
Хасенова Анар Хайрулиновна
Тулкина Бибигуль Мейрамбековна
Махамбетова Гулнара Икытаевна
Кожанова Зайда Оралбековна
Абдыкаримова Райгуль Мухмедьяровна
Сержан Мадина Ерлановна 
 
«Қоғамдық пәндер» Пәндік циклдық комиссия
Оразалина Айгуль Бельгибаевна - 
төрағасы
Канафина Айжан Нарыновна
Мужикбаева Баян Каербаевна
Смаилканова Алтын Агнасовна
 
«Педагогика, психология и методика начального обучения» Пәндік циклдық комиссия
Камалова Гульмира Маралбековна - төрағасы
Байтенова Гульмира Болегеновна
Жакина Айгуль Мустафиевна
Кадырханова Земфира Кылышбековна
Комлева Ульяна Вадимовна
Маханбетова Дана Нуржановна
Мешитбаева Гульмира Айтжановна
Насымбеков Сартай Амантаевич
Нуртазин Санат Абдукаримович
Побережникова Елена Анатольевна
Ракишева Баян Бейсенбаевна
Рыбке Виктория Францевна
Турарханова Мейрамгуль Маратовна
 
«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» Пәндік циклдық комиссия
Болатбаева Енгилик Талгатовна - төрағасы
Баймухамбетова Роза Сержановна
Вычка Ольга Владимировна
Есмагамбетова Айжан Ереновна
Жангазинова Саулет Бултуруковна
Марчукова Ирина Аркадьевна
Мускенова Альпеш Даулетбековна
 
«Дене шынықтыру және спорт» Пәндік циклдық комиссия
Клышин Юрий Васильевич - төрағасы
Бегимова Балзия Нұрлыбайқызы
Жанғазинов Қуат Сейітмұхамбетұлы
Жунусова Ляйля Ехсановна
Пшембаев Алмаз Асылбекович
Жангазин Амангелды Шаметович
Дауренбек Заманбек 
Борисова Татьяна Алексеевна
 
«Шетел тілдері» Пәндік циклдық комиссия
Ахметова Гульмира Кабатаевна - төрағасы
Акпаева Жания Сагидуловна
Апаев Куаныш Ерсаинович
Атыгаева Жания Еркынкызы
Даньярова Галия Джумабаевна
Дощанова Багдат Байболтайовна
Капенова Жанель Саябековна
Кадырханова Алтын Жумагалымовна
Исмурзинова Алия Амангуловна
Лысенко Элина Николаевна
Муканова Бакытжамал Тасбулатовна
Ясная Валерия Витальевна
 
«Филология» Пәндік циклдық комиссия
Кажибаева Динара Кенесовна - төрағасы
Байдаулетова Гульназира Турархановна
Жумагулова Кумыс Дюсеновна
Коржумбаева Меруерт Ханафия
Қуандық Зере Ертайқызы
Сафиоллаева Гульжанат Талгатовна
Тастемирова Назипа Эксановна
Тайтакова Ляззат Зупашевна
Тасыбаева Гульнара Амирхановна
Смагулова Асель Маданиетовна
Шакирова Алтын Жумахановна
Вайгандт Юлия Владимировна
 

Сондай-ақ оқыңыз